ATSI

Program certyfikacji Integracji Strukturalnej Anatomy Trains ATSI (Anatomy Trains Structural Integration).

Integracja Strukturalna Anatomy Trains

Im więcej posiadasz wiedzy naukowej Twoja intuicja będzie lepsza – dokładny obraz tego, co faktycznie znajduje się pod Twoją ręką. Niech Twoja ręka stanie się bardziej „wiedząca.

Tom Myers

ZYSKAJ CERTYFIKACJĘ W INTEGRACJI STRUKTURALNEJ ANATOMY TRAINS

(ANATOMY TRAINS STRUCTURAL INTEGRATION).

Od pierwszego pojawienia się w 2001 r., Anatomy Trains zostało przetłumaczone na 12 języków, co doprowadziło do powstania warsztatów Anatomy Trains na całym świecie. Jesteśmy poruszeni i zachęcani wsparciem, jakie Anatomy Trains otrzymało od szerokiego grona specjalistów w dziedzinie zdrowia i ruchu.
Z przyjemnością ogłaszamy nowy główny program certyfikacji: Integracja Strukturalna Anatomy Trains, Anatomy Trains Structural Integration (ATSI – dawniej znany jako KMI). Nasz program ATSI opiera się na moim rozwoju pionierskiej pracy Idy Rolf, robiąc postępy w epoce elektroniki.

Nasz nowy format umożliwia dwie drogi do profesjonalnej certyfikacji – nasz tradycyjny intensywny program lub poprzez serię krótkich warsztatów połączonych z nauką online. Każdy powinien zacząć od ukończenia Anatomia Trains Structure and Function (AT S&F) – gdzie poznamy Ciebie i TY poznasz nas. Śledź nasze krótkie szkolenia Structural Essentials ( Podstawy Strukturalne – 6 ) w Twojej okolicy lub przyjdź na 14-dniowy intensywny kurs.

ETAPY ATSI

ATSI CZĘŚĆ I: PODSTAWY STRUKTURALNE

Studenci mają do wyboru weekendowy format warsztatów – sześć kursów dostępnych na całym świecie lub  intensywny 14 dniowy format obejmujący ten sam materiał. Studenci poznają powięź, anatomię, techniki terapii manualnej, mechanikę ciała, BodyReading oraz merydiany powięziowe Anatomy Trains na podstawie pracy Toma Myersa.

Łuki Stopy, Kolano – 3 Dni

Zobacz listę szkoleń

Wachlarze Stawu Biodrowego – 2, 5 Dnia

Zobacz listę szkoleń

Jama Brzuszna, Klatka Piersiowa i Oddech – 2,5 Dnia

Zobacz listę szkoleń

Tensegracja Kręgosłupa – 2 dni

Zobacz listę szkoleń

Obręcz Barkowa i Ręce – 2 Dni

Zobacz listę szkoleń

Głowa, Szyja i Żuchwa – 2 Dni

Zobacz listę szkoleń

s

Warunek wstępny: Anatomy Trains Struktura i Funkcja (AT S&F )

ATSI CZĘŚĆ II: STRATEGIE STRUKTURALNE 10 DNI

Podczas 10-dniowego intensywnego kursu studenci pogłębią swoje umiejętności oceny czytania ciała (BodyReading) i wprowadzą je w praktykę opracowując strategie w pracy z partnerami w klasie oraz z modelami z zewnątrz w modelu 3 sesji Integracji strukturalnej.

s

Studenci, którzy będą kontynuować naukę i podejdą do części III, będą musieli napisać dwie prace i udokumentować 16 sesji ( w modelu 3 sesji, łącznie 48 sesji z pacjentami).

ATSI CZĘŚĆ III: INTEGRACJA STRUKTURALNA 31 DNI

Podczas ostatniego etapu szkolenia studenci pogłębią swoją wiedzę i doświadczenie w poznawaniu anatomii, teorii i praktyki by ostatecznie poznać pracę w 12 sesjach Integracji Strukturalnej. Będą współpracować z partnerem z klasy oraz z modelem z zewnątrz, otrzymując cenne wskazówki i rady od wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli Anatomii Trains.