Kursy ATSI

Program certyfikacji Integracji Strukturalnej Anatomy Trains ATSI (Anatomy Trains Structural Integration).

Program Certyfikacji ATSI

ZYSKAJ CERTYFIKACJĘ W INTEGRACJI STRUKTURALNEJ ANATOMY TRAINS

(ANATOMY TRAINS STRUCTURAL INTEGRATION).

Nasz nowy format umożliwia dwie drogi do profesjonalnej certyfikacji – nasz tradycyjny intensywny program lub poprzez serię krótkich warsztatów połączonych z nauką online. Każdy powinien zacząć od ukończenia Anatomia Trains Structure and Function (AT S&F) – gdzie poznamy Ciebie i TY poznasz nas. Śledź nasze krótkie szkolenia Structural Essentials (Podstawy Strukturalne – 6) w Twojej okolicy lub przyjdź na 14-dniowy intensywny kurs.

Etap drugi, Strategie Strukturalne, stanowi intensywny 10-dniowy kurs, podczas którego studenci pogłębią swoje umiejętności oceny czytania ciała (BodyReading) i wprowadzą je w praktykę opracowując strategie w pracy z partnerami w klasie oraz z modelami z zewnątrz w modelu 3 sesji Integracji strukturalnej.

Podczas ostatniego, trzeciego etapu szkolenia studenci pogłębią swoją wiedzę i doświadczenie w poznawaniu anatomii, teorii i praktyki by ostatecznie poznać pracę w 12 sesjach Integracji Strukturalnej. Będą współpracować z partnerem z klasy oraz z modelem z zewnątrz, otrzymując cenne wskazówki i rady od wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli Anatomii Trains. Absolwenci otrzymają certyfikat Anatomy Trains Structural Integration (ATSI) i dołączą do Międzynarodowego Stowarzyszenia Integracji Strukturalnej (IASI).