Szkolenie Specjalistyczne FRSB: Wachlarze Stawu Biodrowego – 2,5 dnia
Wpisz wynik działania:
wynik

 

 

Szkolenie Specjalistyczne FRSB: Wachlarze Stawu Biodrowego – 2,5 dnia
wojtekProwadzący: Wojciech Cackowski

Data: 11/12/13 Maj 2018

Miejsce: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o. Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń

Cena: Dla zdecydowanych 1700 zł przy wpłacie całości kwoty do 11.03.2018. Po tym czasie cena wyniesie 1800 zł.

Kontakt:
tel. +48 606 813 382
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Organizator: Wojciech Cackowski

Godziny szkoleń:
Dzień I 15.00-19.00
Dzień II 9.00-17.00
Dzień III 9.00-17.00

Przed przystąpieniem do szkoleń FRSB niezbędne jest wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniu Anatomy Trains Structure and Function - 4 dni.
Rekomendujemy uczestnictwo we wszystkich modułach FRSB w kolejności.Miednica jest kluczowym elementem naszej architektury. Dlatego nierównowaga w tym miejscu może mieć wpływ na resztę ciała. To szkolenie skupia się na zorganizowaniu mięśni miednicy wokół trzech wachlarzy pozwalając być bardzo precyzyjnym w pracy na tym obszarze.

Biodra i miednica wspólnie przenoszą siły z obu nóg na kręgosłup i dlatego pełnią ogromnie ważną rolę w równoważeniu całego ciała. Ida Rolf opisywała miednicę jako „staw determinujący sylwetkę” i łatwo jest zrozumieć dlaczego tak mówiła. Różnice pomiędzy biodrami mogą wpływać na położone niżej nogi lub w górę na kręgosłup. Osiągnięcie równowagi w tym obszarze może być niezbędne w uzyskaniu długotrwałych efektów terapii. To szkolenie rozjaśnia wiedzę na temat miednicy – kluczowego elementu budowy w strukturze ludzkiego ciała – poprzez zorganizowanie około 20 mięśni miednicy w tzw.„trzy wachlarze”.

Czytaj więcej ...
 

Jakim szkoleniem jesteś zainteresowany?
 

Zapisz się na
szkolenia już dziś!
Zamów
książki
i akcesoria!