Znajdź terapeutę

Wojciech Cackowski

Board Certified Structural Integratorcm BCSI, PT, specjalista ds. medycznych grupy MPM Hotele SPA

Certyfikowany Terapeuta KMI (Kinesis Myofascial Integration) oraz Certyfikowany nauczyciel Anatomy Trains szkolony przez Toma Myersa. Zrzeszony w International Association of Structural Integrators IASI. Wojciech Cackowski jest fizjoterapeutą i terapeutą manualnym pasjonującym się holistycznym podejściem do zdrowia. W swojej pracy wykorzystuje techniki mięsniowo - powięziowe zarówno do pracy na stole terapeutycznym, na macie oraz w wodzie, łącząc je z osteopatycznymi technikami wisceralnymi wg Barrala, których uczył się w Monachium u Christophera Summera i Petera Schwinda. Od siedmiu lat regularnie ćwiczy jogę i stworzył własne podejście do ruchu, które można by określić mianem jogi strukturalnej, w której każda pozycja ciała ma za zadanie uzyskanie zmian w obrębie określonych struktur anatomicznych, uzupełniając działanie manualne i przywracając większą świadomość ciała i ruchu. Obecnie pracuje w grupie hotelowej MPM Hotele SPA, gdzie zajmuje się integracją strukturalną KMI, ruchem i pracą w wodzie oraz rozwojem i nadzorem nad ofertą medyczną tej grupy hoteli SPA. W hotelu Villa Park tworzy medyczne SPA, którego koncepcja zbudowana jest wokół koncepcji Anatomy Trains i integracji strukturalnej KMI. Regularnie prowadzi, organizuje i tłumaczy szkolenia z zakresu integracji strukturalnej w Polsce i za granicą.  

Kontakt:

+48 604 437 981

www.anatomytrains.pl

www.villapark.pl

Mariusz Kurkowski

Absolwent Fizjoterapii i zrzeszony w IASI terapeuta Integracji Strukturalnej (KMI) praktykujący w Wielkiej Brytanii. Obecnie student Barral Institute. W wolnych chwilach zajmuje się tłumaczeniem z języka angielskiego materiałów poświęconych różnym aspektom Integracji Strukturalnej.

Kontakt

+44 753 944 1063

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.Soma3.com

 

 
Zapisz się na
szkolenia już dziś!
Zamów
książki
i akcesoria!